Hem Om oss Jobba hos oss Miljö & Kvalitetspolicy Kontakt & Karta

 

Kontakt & Karta

 

JVT Vent AB

Bilgatan 7B

442 40 Kungälv

tele 0303-82122

mail info@jvtvent.se

Göteborg:

tele 031-525683

Fakturaadress:

JVT Vent AB

FE 9164

83876 Frösön

Faktura per mejl kan skickas till: faktura@bygglet.com

Kontaktpersoner E-post Telefon
VD

Johnny Rafstedt

Administration/Ekonomi

johnny@jvtvent.se

0703-668683

Catrin Hassel

catrin@jvtvent.se

0709-590650

 

Serviceledare

Jonas Berglind

jonas@jvtvent.se

Personalchef

Daniel Ericsson

daniel.ericsson@jvtvent.se

0709-307461

OVK kunsult

Erik Maurtizson

erik@jvtvent.se

0707-620214
Projektledare

Joachim Tell

joachim@jvtvent.se

0766-441815

Richard Lyberg

richard@jvtvent.se

0709-590730

Johan Hedlund

johan.hedlund@jvtvent.se

0708-946910

Philip Miles philip@jvtvent.se 0709-590731

Roland Olofsson

rolle@jvtvent.se

0733-588529

Mikael Roos mikael.roos@jvtvent.se

0733-590651

Richard Lyberg richard@jvtvent.se 0709-590730
Service/Styr & regler tekniker

 

Johan Andreasson

Jonas Berglind

Anton Persson

Alexander Sandgren

Drifttekniker Bäckebol

Erik Rutgersson

Ida Karlsson

Freddie Axelsson

Kristian Rygren

Montör    

Michael Claesson

Chrischan Söderberg

Andreas Gillervik

Simon Diete

Dennis Olsson

Kristian Tamminen

Erik Sundqvist

Thomas Bom

Victor Andin

Bilgatan 7, 442 40 Kungälv

Dela |

© JVT Vent AB

Webbdesign av Insign Design

Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.